Pediküür

Pediküüri teenust nimetatakse erinevalt, jalgade korrashoid, jalgade hooldus, jalgade hoolitsus. Kõik see tähendab ühte tegevust. Pediküür algab jalavanniga, kus on meresoola ja seebisegu jalgade lõõgastamiseks. Edasi korrastatakse jalatallad spetsiaalse raspliga (kannariiviga), siis tehakse varbaküüned korda, viilitakse lühemaks, lükatakse küünenahad, vajadusel lõigatakse küünenahad. Seejärel kreemitatakse jalad ja tehakse massaaž, kuhu soovi korral lisatakse doTerra eeterlikku õli.

Pediküür geellakiga või tavalakiga

Pediküür algab jalavanniga, kus on meresoola- ja seebisegu jalgade lõõgastamiseks. Edasi korrastatakse jalatallad spetsiaalse raspliga (kannariiviga), siis tehakse varbaküüned korda, viilitakse lühemaks, lükatakse küünenahad, vajadusel lõigatakse küünenahad, vajadusel kantakse peale geellakk või tavaline lakk. Seejärel kreemitatakse jalad ja tehakse massaaz, kuhu soovi korral lisatakse doTerra eeterliku õli.

Maniküür

Geelküünte paigaldus

Geelküünte paigaldus on teenus kus kliendi küünte peale pannakse tugevdav geelikiht koos küüne pikendamisega.

Geelküünte eemaldus + kiirmaniküür

Geelküünte eemalduse käigus eemaldatakse ettevaatlikult viilimise teel küünte peal olev geel. Seejärel tehakse kuivmaniküür, kus küünepind kaetakse õliga ja poleeritakse küüneplaadile.

Vahehooldus

Geelküünte vahehooldus tähendab seda, et kahe hoolduse vahel on saab klient tulla ja tal eemaldatakse vaid värv ära ja pannakse peale uus värv.

Maniküür lakiga

Klassikaline ja tavamaniküür on üks ja sama teenus, inimesed nimetavad seda lihtsalt erinevalt. Teenus sisaldab märga maniküüri, küünenahkade töötlemist, küünekuju korrigeerimist, küüneplaadi õrna kohtlemist ja soovi korral ka lakkimist. Klient peab arvestama, et tavaline küünelakk kuivab läbi 1h. Pinnalt on lakk kuiv 20 minutiga.

Maniküür ilma lakita

Klassikaline ja tavamaniküür on üks ja sama teenus, inimesed nimetavad seda lihtsalt erinevalt. Teenus sisaldab märga maniküüri, küünenahkade töötlemist, küünekuju korrigeerimist, küüneplaadi poleerimine õliga.

Kiirmaniküür

Teenus sisaldab kuiva maniküüri, kus viilitakse küünekuju, lükatakse küünenahk  tagasi, kui osaliselt küünenahk väga jääb häirimia siis see eemaldatakse küünenaha tangidega.

Meeste maniküür

Meeste maniküür sisaldab küünekuju korrigeerimist, küünevalli töötlemist, märga maniküüri, küüneplaadi õrna poleerimist koos küüneõliga. Lõpptulemus jääb terved hoolitsetud käed, kus küüneplaadi välimus kutsub vaatama.

IBX hooldus + kerge maniküür

IBX hooldus on naturaalset küünt tugevdav hooldus, naturaalsele küüne pinnale kantakse erinevad hooldusvahendid mis läheb küüneplaadi sisse ja niisutab ja annab elastsust, eemaldada ei ole vaja kuna on küüneplaadi sees, sobib eriti kui eemaldatakse geellakk või geelküüned. Samuti kui oma küüs läheb kahekordseks, kleebib ta selle nagu ajutiselt kinni. Lõpuks kasvab koos küünega edasi. Kui väga kahjustanud siis peab käima 1x nädalas, edaspidi 2 nädala tagant ja siis 3 nädala tagant. Kerge maniküür on kuiv maniküür, viilitakse kuju ja vaadatakse küünenahad üle.

Geellakkimine

Geellakk

Geellakkimine on teenus kus naturaalne küüs kaetakse kunstmaterjaliga, mis kuivatatakse UV lambi või Led lambi all. Enne seda teostatakse küünele ka maniküür.

Geellakk disainiga

Geellakk disainiga on teenus, kus toestatakse geellakkimine ja sinna peale tehakse ka disain. Küünedisain tähendab siis seda et lisaks värvidele on kivikesed, joonistused, foolium, chrome pulbrid, vesikleebised, glitter pulbrid jne.

Geelküünte paigaldus ja hooldus

Geelküünte hooldus

Geelküünte hooldus on teenus kus kliendi küünte pealt eemaldatakse 90% vana geel ja pannakse peale uus geel.

Geelküünte paigaldus ja hooldus noortehnik

Geelküünte paigaldus ja hooldus noortehnik tähendab seda, et tööd teostaval tehnikul on vähme kogemust ja töö võib võtta kauem aega.

1. küüne parandus

Ühe või isegi kahe küüne parandus tähendab seda kus klient tuleb hoolduse vahepeal oma katki läinud küünt parandama.

SPA pediküür

Klassikalisele pediküürile järgneb jalgade koorimine spetsiaalse koorijaga ja pärast seda pannakse jalgadele mask mis hoitakse jalgadel 15 min soojade sokkide sees. SPA pediküür lisab jalgadele juurde lisaniisutuse ja jalad on kauem niisutatud ja pehmed. Ja lõpus siis jalgade massaaž kuhu soovi korral lisatakse doTerra eeterlikku õli.

Ravi pediküür

Ravi pediküür on teenus, kus saab abi ja nõu ka sissekasvanud küüne puhul, soolatüügaste puhul, konnasilma puhul. Meditsiinilisi ravi meetodeid ei kasutata, nendeks suuname Teid edasi.

Käte hoolitsus

Käte massaaž  doTerra eeterliku õliga

Käte massaaž taastab elujõudu ja lõõgastab väsinud lihaseid peale rasket füüsilist tööd või stressi ja tugevdab käsi.

  1. Võib parandada vereringet ja ainevahetust käte kudedes ja kehas.
  2. Väga tõhus viis tugevdada südant ja vältida selle haiguseid.
  3. Massaaž tõstab heaolutunnet ja pärast tunnete end lõõgastunult.

Pakume veel:

  • Maniküür lakkimiseta
  • Laste maniküür kuni 12 a.

Broneeri aeg Dreamnails Ilusalongis

Ootame teid pediküüri, maniküüri, geellakkimisse, geelküünte paigaldusse ja hooldusesse, spa pediküüri, ravi pediküüri, tai jalamassaazi, käte hoolitsustesse.

0