Arkada seerum TC16- 11ml

20  sis. KM

Arkada seerum TC 16: hooldav ja taastav seerum koosneb hoolikalt valitud looduslikest koostisosadest, mis toetavad naha paranemisprotsessi isegi rasketel juhtudel. Selle tõhusust kinnitavad paljud patsiendid ja spetsialistid. Arkada seerum on meie klientide käest tõepoolest saanud tohutult positiivset tagasisidet – ka väga kahjustunud küüned on taastunud.

Arkada seerumi  TC 16 koostis põhineb naturaalsel kollageenil ja teepuuõlil. Taastab ja hooldab nii nahka kui ka küüneplaati. Teepuuõli antibakteriaalne toime aitab ära hoida infektsioone. Kollageenil on taastavad ja niisutavad omadused. Arkada seerum  TC 16 stimuleerib keha kollageeni tootmist rakkudes. Soovitatav kasutada armide ja põletushaavade taastamise protsessis, küünepadja taastamiseks ning mükoosi, onühholüüsi, pragunenud ja kihistunud küünte, samuti akne ravis. Säilitada termoskarbis, säilitamistemperatuur 5°-25°.

Kasutamine: Nahk: 1-2 tilka seerumit kantakse käega puhtale, eelnevalt niisutatud nahapinnale üks kuni kolm korda päevas.

Küüntele: Kandke seerum küüneplaadile või küünepadjale kaks korda päevas hommikul ja õhtul kuni soovitud efekti saavutamiseni.

Koostis: kollageen, Melaleuca Alternifolia õli, glütseriin, teepuuõli, limonene, phenoxyethanol, ethylhexyglycerin

2 laos

Kategooria: